Akademik Personel

Öğretim Üyeleri

Prof. Dr. İbrahim Yıldırım (iyil@hacettepe.edu.tr) [AES] [CV]

Prof. Dr. Tuncay Ergene (Anabilim Dalı Başkanı) (ergene@hacettepe.edu.tr) [AES] [CV]

Prof. Dr. Filiz Bilge (fbilge@hacettepe.edu.tr) [AES] [CV]

Doç. Dr. Türkan Doğan (dogant@hacettepe.edu.tr) [AES] [CV]

Doç. Dr. İbrahim Keklik (keklik@hacettepe.edu.tr) [AES] [CV]

Doç. Dr. Arif Özer (arifozer@hacettepe.edu.tr) [AES] [CV]

Doç. Dr. Meliha Tuzgöl Dost (mtuzgol@hacettepe.edu.tr) [AES] [CV]

Yrd. Doç. Dr. Özlem Haskan Avcı (haskan@hacettepe.edu.tr) [AES] [CV]

 

Araştırma Görevlileri

Arş. Gör. Dr. Tülin Acar (tulina@hacettepe.edu.tr) [AES] [CV]

Arş. Gör. Dr. D. Didem Kepir-Sávoly (didemkepir@hacettepe.edu.tr) [AES] [CV]

Arş. Gör. Fatma Arıcı (farici@hacettepe.edu.tr) [AES] [CV]

Arş. Gör. Emine Feyza Dinçel (feyzadincel@hacettepe.edu.tr) [AES] [CV]

Arş. Gör. Gökhan Kabacaoğlu (gkabacaoglu@hacettepe.edu.tr) [AES] [CV]

Arş. Gör. Muharrem Koç (muharrem.koc@hacettepe.edu.tr) [AES] [CV]

Arş. Gör. Öznur Bayar (oznur.bayar@hacettepe.edu.tr) [AES] [CV]

Arş. Gör. Zahide Tonga (zahide.tonga@hacettepe.edu.tr) [AES] [CV]

Arş. Gör. Emine Tunç (eminetunc@hacettepe.edu.tr) [AES] [CV]

Arş. Gör. Tolga Zencir (tolga.zencir@hacettepe.edu.tr) [AES] [CV]

Arş. Gör. Hakan Büyükçolpan (hakan.buyukcolpan@hacettepe.edu.tr) [AES] [CV]

Uzman Dilek Avcı (dilekavci@hacettepe.edu.tr) [AES] [CV]

Uzman Aynur Yılmaz Akbaba (aynury@hacettepe.edu.tr) [AES] [CV]

 

Hacettepe Üniversitesi Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışma Anabilim Dalı
06800 Beytepe Ankara

Web Sorumlusu: Arş. Gör. Gökhan Kabacaoğlu

Son Güncelleme: 16.05.2017